ओलीको एस्कर्टिङ युवा संघले गर्दै, ११ बजे बालुवाटार जान उर्दी « Jana Aastha News Online
Logo
७ माघ २०७८, शुक्रबार
|  Fri Jan 21 2022

ओलीको एस्कर्टिङ युवा संघले गर्दै, ११ बजे बालुवाटार जान उर्दी

प्रकाशित मिति :  ३० असार २०७८, बुधबार १०:५०


हिजो साँझदेखि पदमुक्त हुनुभएका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आज बिहान ११ बजे सरकारी निवास बालुवाटारबाट आफ्नै निजी निवास बालकोट भक्तपुर सर्दै हुनुहुन्छ । त्यहि उपलक्ष्यमा उहाँ निकट राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले आज बिहान बालुवाटारदेखि बालकोटसम्म मोटरसाइकल र निजी सवारी साधनको एस्कर्टिङ गर्ने भएको छ ।

युवा संघले अहिले ११ बजे बालुवाटार जान अनुरोध गर्दै ओलीलाई परमादेशको होइन, जनादेशको नेताको विशेषण दिएको छ । संघले बालुवाटारदेखि बालकोटसम्म जाने रुटबारे जानकारी गराउँदै भनेको छ, ‘नक्साल,रातोपुल, गौशाला,एअरपोर्ट,तीनकुने, कोटेश्वर,गठ्ठाघर हुँदै बालकोट ओली निवास ।’

निवर्तमान प्रधानमन्त्री ओलीको जय जयकार गर्दै निकाल्न खोजिएको र्याली बालुवाटारमा जम्मा हुने भनिएको छ । तर, दक्षिणमा भाटभटेनी मन्दिर,उत्तरमा त्रिभुवन विश्वविद्यालय शिक्षण अस्पताल, पूर्वमा विशालनगर र पश्चिममा लाजिम्पाटबाट बालुवाटार जाने मोडसम्मको चार किल्लालाई ओली सरकारले नै निषेधित क्षेत्र भनेर यसअघि नै तोकेको छ ।

विगतमा नागरिक समाजदेखि अन्य प्रदर्शनकारीलाई प्रहरीले ती स्थानबाट अघि बढ्न दिने गरेको थिएन । आजको प्रदर्शनलाई सुरक्षा निकायले कहाँसम्म जान दिन्छ, त्यो भने हेर्न बाँकी रहेको नागरिक समाजका अभियन्ताहरूले बताएका छन् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !