‘जनताको स्वास्थ्यमाथि सरकारको घात’  « janaaastha.com
१३ माघ २०७७, मंगलवार

‘जनताको स्वास्थ्यमाथि सरकारको घात’ स्वास्थ्य क्षेत्रमा क्रियाशील ट्रेड युनियन तथा पेशागत संघ संगठनहरूले स्वास्थ्य क्षेत्रको संवदेनशीलताप्रति सरकार उदासिन भएको बताउँदै शनिबार बिहान बिरोध कार्यक्रम गरेका छन् । ‘कोरोना महामारीमा स्वास्थ्यकर्मीको साथ,जनताको स्वास्थ्यमाथि सरकारको घात’ भन्ने मूल नारा र प्लेकार्डसहित बिहान माइतीघर मण्डलामा मौनधारण गरिएको हो ।

संघका अध्यक्ष डा.लोचन कार्कीको नेतृत्वमा भएको प्लेकार्डसहितको बिरोध कार्यक्रममा स्वास्थ्य क्षेत्रको पुनःसंरचना गर,सरकार मलाई पीपीई खै ? स्वास्थ्यमा स्वास्थ्यकै सचिव नियुक्त गर, स्वास्थ्यकर्मीहरूको सुरक्षा  कसको जिम्मा ? सम्पूर्ण स्वास्थ्यकर्मीहरू एकजुट हौं, जनता बसेका छन् रोई रोई भ्रष्टाचारीहरूलाई कारबाही खोई ? र कोरोना महामारी नियन्त्रण तथा स्वास्थ्यसेवा सुधारका लागि सम्पूर्ण स्वास्थ्यकर्मीहरूको माग पूरा गर भन्ने नारा लगाइएको थियो ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मनमोहनमा आठ महिनादेखि तलब छैन
स्वर्गीय दुर्गेलाई बिचल्ली पार्यो सीजीले
अर्थमन्त्रीको जिल्लामा अर्को पक्षको प्रचार समिति
नेकपाको विवाद : निर्वाचन आयोगका दुई सुझाव