“केही घण्टाभित्र मन्त्री हेरफेरको निर्णय कार्यान्वयन हुन्छ” « Jana Aastha News Online
Logo
१३ असार २०७९, सोमबार
|  Mon Jun 27 2022
Logo
१३ असार २०७९, सोमबार
|  Mon Jun 27 2022

“केही घण्टाभित्र मन्त्री हेरफेरको निर्णय कार्यान्वयन हुन्छ”

प्रकाशित मिति :  ९ असार २०७९, बिहीबार १५:०९


नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का प्रवक्ता जगन्नाथ खतिवडाले मन्त्रीहरू हेरफेरको निर्णय अब केही घण्टाभित्र कार्यान्वयन हुने बताउनु भएको छ । मंगलबार सचिवालयको बैठकपछि सन्चारकर्मीहरुसङ्ग कुरा गर्दै प्रचार विभाग प्रमुख खतिवडाले सचिवालय र स्थायी कमिटीको निर्णय बिनाशर्त लागू हुने बताउनु भयो ।

खतिवडाले मन्त्रीहरूले पार्टी निर्णय मान्नका लागि कुनै शर्त राख्न नपाउने भन्दै स्थायी कमिटी बैठकको निर्णय नै अन्तिम शर्त हुने बताउनु भयो । उहाँले भन्नुभयो , ‘पार्टीको निर्णय कार्यान्वयन गर्नुपर्छ भन्ने एकमात्र शर्त हो, अरु व्यक्तिगत शर्तको अर्थ समेत हुन्न”


प्रतिक्रिया दिनुहोस !