तेलको भाउ घटाउन विद्यार्थीले अहिले सिठ्ठी फुक्ने « Jana Aastha News Online
Logo
११ माघ २०७८, मंगलवार
|  Tue Jan 25 2022
Logo
११ माघ २०७८, मंगलवार
|  Tue Jan 25 2022

तेलको भाउ घटाउन विद्यार्थीले अहिले सिठ्ठी फुक्ने

प्रकाशित मिति :  २४ असार २०७८, बिहीबार १३:१५


नेपाल आयल निगमले पटक पटक पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढाएपछि विद्यार्थी संगठनहरूले त्यसविरुद्ध आज दिउँसो सिठ्ठी फुक्ने कार्यक्रम राखेका छन् । निगमले हप्तैपिच्छे पेट्रोलियम पदार्थको भाउ बढाएको भन्दै पाँच विद्यार्थी संगठनले काठमाडौंमा सिठ्ठी जुलुस निकाल्न लागेका हुन् ।

कोरोना महामारीका कारण निगम घाटामा गएको नाममा निगमले पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य अझै बढ्नसक्ने चेतावनी दिएपछि विद्यार्थी संगठनहरू क्रुद्ध भएका हुन् । आज आयल निगमको प्रधान कार्यालय घेराउ गर्ने कार्यक्रम भए पनि मौसम प्रतिकूलताका कारण बिरोधपत्र बुझाउन लागिएको बताइन्छ ।

त्यसक्रममा आज दिउँसो ३ बजे विद्यार्थीहरूको संयुक्त संगठनले सिठ्ठी जुलुस निकाल्ने कार्यक्रम तय गरेका हुन् । जुलुसलाई भव्य बनाउन र बिरोध कार्यक्रममा सहभागी हुन सबैलाई संगठनले अनुरोध समेत गरेका छन् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !