शेर्पाको अर्काे सान « janaaastha.com
४ असार २०७८, शुक्रबार

शेर्पाको अर्काे सान



एनआरटीलाई पराजीत गर्दै हिमालयन शेर्पा क्लबले अर्काे सान कायम गरेको छ । सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलको आफ्नो अन्तिम खेलमा हिमालयन शेर्पा क्लबले एनआरटीलाई पराजित गरेको हो । ललितपुरको सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्समा भएको खेलमा एनआरटी शेर्पासँग पराजित भएसँगै नबौं स्थानमा लिग समाप्त गरेको हो । लिगको अन्तिम खेलमा न्युरोड टिम एनआरटीलाई २ १ ले हराउँदै सुखद अन्त्य गर्न सफल भएको हो ।

सुरुवाती अग्रता लिएर पनि एनआरटीले हार खेपेको छ । खेलको ३० औं मिनेटमा राजेश परियारले गोलगर्दै एनआरटीलाई अग्रता दिलाएका थिए । यस्तै शेर्पाले ४१ औं मिनेटमा शेर्पाले बराबरी गोल फर्कायो । स्टेफन समिरले गोलगर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याएका थिए ।

शुरुवाती चरणमा प्रतिस्पर्धात्मक बनेको खेलमा न्यूरोड टिमले एक गोलको अग्रता जोगाउन सकेन । पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा त्रिदेव गुरुङले गोल गर्दै शेर्पालाई अग्रता दिलाए । त्रिदेवको सोही गोल शेर्पाको जितमा प्रयाप्त बन्यो । त्रिदेव म्यान अफ दी म्याच भए ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

एएफसीले परिमार्जन गर्यो ढाँचा, अब नेपालले सिधै तेस्रो चरण खेल्न पाउने
अब नेपालले सिधै तेस्रो चरण खेल्न पाउने
आजबाट मिनी विश्वकप शुरु हुँदै
आज राति नेपाल जोर्डनसँग भिड्दै, नतिजा कस्तो आउला ?
Add

Scroll Up