आफ्नो रोजाइका नेताहरुको लिष्ट बोकेर अध्यक्ष ओली बन्दसत्र हलमा « Jana Aastha News Online
Logo
८ माघ २०७८, शनिबार
|  Sat Jan 22 2022
Logo
८ माघ २०७८, शनिबार
|  Sat Jan 22 2022

आफ्नो रोजाइका नेताहरुको लिष्ट बोकेर अध्यक्ष ओली बन्दसत्र हलमा

प्रकाशित मिति :  १२ मंसिर २०७८, आईतवार २२:०४


महासचिवका आकांक्षी विष्णु पौडेल ईश्वर पोखरेलपछिको वरियतामा उपाध्यक्ष प्रस्तावित
“शंकर पाेखरेलकाे नाम महासचिवमा प्रस्तावित”

अध्यक्षमा उम्मेदवारी दिन खोज्दा प्रतिगमनकारी होशियार ! भन्दै भीम रावलहरुबिरुध्द नाराबाजी

हिजो राति यतिबेला स्थगित गरेर आज बिहान १० बजे पुनः शुरु गर्ने भनिएको एमाले दशौं महाधिवेशनको बन्द सत्र १२ घण्टापछि रातको १० बज्न लाग्दा शुरु हुँदैछ । महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु सबै हलभित्र छन् । नेताहरु पनि सबैजसो भित्रै देखिन्छन् ।

अध्यक्ष केपी शर्मा ओली यसअघि बुझाइएको नयाँ नेतृत्वको सूची बोकेर हल छिर्नुभएको छ । उहाँ आउँदा समर्थकहरुले भीम रावलहरुतिर लक्ष्यित गर्दै प्रतिगमनका मतियार होशियार भनी नाराबाजी गरेका छन् । निवर्तमान उपाध्यक्ष भीम रावल बन्दसत्रको मञ्चमा हुनुहुन्छ । घनश्याम भुसाल पनि भित्रै रहनुभएको एक जना प्रतिनिधिले बताएका छन् ।

परिस्थितिलाई मूल्यांकन गर्दै रावलले बाहिर होटलबाट खाना मगाएर बन्दसत्र भित्रै खानुभएको हो । बाहिर खाना खाएर आउँदा हुटिङ गर्दै बन्दसत्रको हलभित्र प्रवेश गर्न नदिने सम्भावना भएकाले उहाँले भित्रै बसेर खाना खानुभएको बताइन्छ ।

एमाले कार्यकर्ताकाे बन्द सत्र गेटमै नाराबाजी,भन्छन्-“हामी केही जान्दैनौँ,ओलीबाहेक मान्दैनौँ”

अब केही बेरमा अध्यक्ष ओलीले आफ्नो रोजाइका नेताहरुको लिष्ट पढेर सुनाउनु हुनेछ । यता रावलले भने त्यसपछि बन्दसत्रका सहभागी समक्ष आफ्नो कुरा राखेर हल बाहिर निस्कने सम्भावना छ । लगत्तै उहाँले बन्दसत्रस्थल बाहिर पत्रकार सम्मेलन गर्ने तयारी छ ।

अध्यक्ष मण्डलको बैठकमा भीम रावल आफ्ना कुरा राख्दै, प्रदीप ज्ञवाली टिप्दै

 

 

 


प्रतिक्रिया दिनुहोस !