सीमानामा अवैध रकमको ओसारपसार, मोटरसाइकल चढेका बाबुछोरा पक्राउ Jana Aastha News Online
Logo
३० आश्विन २०७८, शनिबार
|  Sat Oct 16 2021

सीमानामा अवैध रकमको ओसारपसार, मोटरसाइकल चढेका बाबुछोरा पक्राउ

प्रकाशित मिति :  १० आश्विन २०७८, आईतवार १६:१५


पछिल्लो समयमा नेपाल र भारतको सीमा नजिकै यताको रकम उता र उताको रकम यता ल्याउने क्रम बढेको छ । त्यसक्रममा स्रोत नखुलेको नेपाली रुपैयाँ ४ लाख ५१ हजार र भारतीय रुपैयाँ १ हजार ८ सय ८६ सहित बाबु र छोरा समातिएका छन् ।

पक्राउ पर्नेमा रौतहट जिल्ला ईशनाथ नगरपालिका ३, औरैया बस्ने २९ वर्षीय निरजकुमार साह र उनका बुबा ७० वर्षीय रामचन्द्र राउत हुन् । नेपालबाट भारततर्फ जाँदै गरेको भारतीय नम्बर प्लेटको मोटरसाइकल बीआर ३० वाई ७२२२ नम्बरको मोटरसाइकललाई प्रहरीले जाँच गर्ने क्रममा मोटरसाइकल चढेका बाबुछोराको साथबाट उक्त परिमाणको स्रोत नखुलेको रकम फेला परेको हो ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !