राजधानीमै समातिएका जुवाडेलाई २५ दिनको म्याद थप « Jana Aastha News Online
Logo
३१ श्रावण २०७९, मंगलवार
|  Tue Aug 16 2022
Logo
३१ श्रावण २०७९, मंगलवार
|  Tue Aug 16 2022

राजधानीमै समातिएका जुवाडेलाई २५ दिनको म्याद थप

प्रकाशित मिति :  ३ भाद्र २०७८, बिहीबार १४:००


प्रहरीले काठमाडौंमा जुवाको खालबाट पक्रेका नौ जना जुवाडेलाई २५ दिनसम्म हिरासतमा राख्न अदालतबाट म्याद लिएको छ । तारकेश्वर नगरपालिकाको लामबगरस्थित ३० वर्षीया मुना बुढाथोकीको घरमा खेलिएको जुवाको खालबाट उनीहरु अस्ति राती पक्राउ परेका हुन् ।

रातको समयमा मस्तसँग जुवा खेलिरहेको खबर प्राप्त भएपछि महानगरीय प्रहरी वृत्त बालाजुबाट खटिएको टोलीले खालबाट नगद २ लाख ७० हजारभन्दा बढी रुपैयाँ र ६ बुक तास बरामद गरेको हो ।महानगरीय प्रहरी वृत्त बालाजुका असई भरत केसीका अनुसार जिल्ला अदालत काठमाडौंबाट हिजो म्याद थप गरिएपछि जुवाडेहरुमाथि थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !