गरिबमारा सरकार मूर्दावाद भन्दै राष्ट्रिय युवा संघले आज बिरोध गर्ने « Jana Aastha News Online
Logo
१५ आश्विन २०७९, शनिबार
|  Sat Oct 1 2022
Logo
१५ आश्विन २०७९, शनिबार
|  Sat Oct 1 2022

गरिबमारा सरकार मूर्दावाद भन्दै राष्ट्रिय युवा संघले आज बिरोध गर्ने

प्रकाशित मिति :  २६ श्रावण २०७८, मंगलवार १३:३४


सरकारले भूमिसम्बन्धी आयोग खारेज गरेको भन्दै राष्ट्रिय युवा संघले बिरोध प्रदर्शन गर्ने भएको छ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एमालेको भातृ संगठन राष्ट्रिय युवासंघले आयोग खारेजीको बिरोधमा आज काठमाडौंको नयाँ बसपार्क वरिपरि रहेको सुकुम्बासी बस्ती नजिकै प्रदर्शन गर्न लागेकोे हो ।

दिउँसो ३ बजे बालाजु माछापोखरी चोकमा संघले प्रदर्शन गर्ने जनाएको छ । यसअघि पनि बिरोधका कार्यक्रम गर्दै आएको संघले “देउवा सरकारको जनघाती निर्णयको विरुद्ध सशक्त दवाव सिर्जना गर्न” न्यायप्रेमी जनसमुदायलाई प्रदर्शनमा सहभागिताको लागि अनुरोधसमेत गरेको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !