अघिल्लो मितिमा एमाले अध्यक्षको शोक वक्तव्य « Jana Aastha News Online
Logo
३१ श्रावण २०७९, मंगलवार
|  Tue Aug 16 2022
Logo
३१ श्रावण २०७९, मंगलवार
|  Tue Aug 16 2022

अघिल्लो मितिमा एमाले अध्यक्षको शोक वक्तव्य

प्रकाशित मिति :  २४ श्रावण २०७८, आईतवार १८:१५


नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टी सचिव तथा प्रतिनिधिसभा सदस्य योगेश भट्टराईकी आमा महेन्द्रादेवी भट्टराईको हिजो भएको निधनमा आज शोक वक्तव्य जारी गर्नुभएको छ ।

भट्टराईकी ९५ वर्षीया आमाको हिजो साउन २३ गते अपरान्ह निधन भएको हो । अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आज जारी गर्नुभएको असार २४ गतेको मिति देखिने शोक वक्तव्यमा दिवंगत आमाप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै सचिव भट्टराईलगायत सबै शोकमग्न परिवारजनमा समवेदना प्रकट गरिएको छ ।दुई चोटि सरकार चलाइसक्नुभएका अध्यक्ष ओलीसङ्ग दह्रो सचिवालय र सहयोगी समूह छ । तर,उहाँका प्रायः वक्तव्य र स्पस्टिकरणहरुमा कहिँ न कहिँ प्रशस्त त्रुटि देख्न पाइन्छ । यतातिर सम्बन्धित ब्यक्तिहरुको ध्यान जानु जरुरी देखिन्छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !