एमाले सांसदको घर खोज्दै,प्रदर्शन गर्दै (भिडियो सहित) « Jana Aastha News Online
Logo
१२ माघ २०७८, बुधबार
|  Wed Jan 26 2022
Logo
१२ माघ २०७८, बुधबार
|  Wed Jan 26 2022

एमाले सांसदको घर खोज्दै,प्रदर्शन गर्दै (भिडियो सहित)

प्रकाशित मिति :  ४ श्रावण २०७८, सोमबार १८:०८


एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली निकट राष्ट्रिय युवा संघका कार्यकर्ताले एमालेकै माननीयहरुको घर खोज्दै प्रदर्शन गर्न थालेका छन् । उनीहरुले केही बेरअघि ललितपुरको बालकुमारीस्थित सांसद कृष्णलाल महर्जनको घर अगाडि नाराबाजी र बिरोध प्रदर्शन गरेका हुन् ।

हिजो प्रतिनिधिसभा जोगाउने शर्तमा नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको सरकारलाई विश्वासको मत दिएवापत एमाले सांसदहरुको घर छान्दै संघका कार्यकर्ताले आज उनीहरुको घर अगाडि एकोहोरो शंख फुकेका र हरियो बाँसमा डमी लाशसमेत बोकेका थिए । पछि उक्त डमीलाई आगो लगाएका हुन् । संघका कार्यकर्ताले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालको घर नजिकै पनि त्यस्तै गरेका छन् ।यसैबीच काठमाडौंको सीतापाइला चोकमा पनि संघका कार्यकर्ताले उक्त क्षेत्रका निर्वाचित सांसद जीवनराम श्रेष्ठको बिरोध गर्दै नाराबाजी र पुत्ला दहन गरेका छन् । संघका केन्द्रीय सचिवालय सदस्य महाराज गुरुङको नेतृत्वमा एक दर्जन प्रदर्शकारीले बिरोध गरेको बताइन्छ ।

उनीहरुले जीवनरा श्रेष्ठ मुर्दावाद, हाम्रो भोट फिर्ता गर, युवा संघ जिन्दावादको नारा लगाएका थिए ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !