युथ फोर्स ब्युँतियो, बालकोटमा २ हजार गाडी र ३ हजार मोटरसाइकलले ओलीको स्वागत गर्ने महेश बस्नेतको दाबी - Jana Aastha News Online Jana Aastha News Online
१७ श्रावण २०७८, आईतवार

युथ फोर्स ब्युँतियो, बालकोटमा २ हजार गाडी र ३ हजार मोटरसाइकलले ओलीको स्वागत गर्ने महेश बस्नेतको दाबीशान्ति प्रक्रियामा आएपछि माओवादीको वाइसियलसङ्ग भिड्न महेश बस्नेतको नेतृत्वमा जन्माइएको नेकपा एमालेको भातृ संगठन युथ फोर्स ब्युँताइएको छ । नेकपा एमालेलाई चौतर्फी घेराबन्दीमा पार्ने प्रयास भएपछि त्यसको प्रतिकारका लागि युथ फोर्स ब्युँताएको बताइएको छ । आज काठमाण्डौमा बसेको युवा संघको बैठकले युथ फोर्स गठन गरेको हो ।

एमाले नेता तथा युवा संघ नेपालका इञ्चार्ज महेश बस्नेतले युथ फोर्सलाई यसअघि नै खारेज गरिएको भए पनि पुनःगठन गरिएको जानकारी दिनुभएको छ । उहाँका अनुसार, ‘युथ फोर्स किसानले घरमा सिरानमुनि राखेको खुकुरी जस्तै हो । अप्ठ्यारो पर्यो भने वा संकट पर्यो भने यसलाई फेरि निकालिनेछ । युथ फोर्स अहिले त्यसैगरी जन्मिएको छ ।’

“युथ फोर्स किसानले घरमा सिरानमुनि राखेको खुकुरी जस्तै हो । अप्ठ्यारो पर्यो भने वा संकट पर्यो भने यसलाई फेरि निकालिनेछ ।”

उहाँले युथ फोर्सलाई नेकपा एमालेमाथिको घेराबन्दी तोड्दै आवश्यकताअनुसारको प्रतिकारका लागि योजना बनाउनसमेत निर्देशन दिनुभएको छ । साइबर सेनासँग सहकार्य गर्दै एमालेविरुध्द भ्रम छर्नेहरुलाई उचित शिक्षा दिन उपयुक्त भूमिका निर्वाह गर्नसमेत उहाँले आग्रह गर्नुभएको छ ।

बस्नेतले केपी शर्मा ओली बुधबार बालकोटस्थित निवास प्रस्थान गर्दा २ हजार वटा गाडी र ३ हजार वटा मोटरसाइकललले स्वागत गर्ने समेत बताउनुभएको छ । उहाँले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले ३० दिनभित्र विश्वासको मत लिन नसक्ने र पुनः नेकपा एमालेकै सरकार बन्ने दाबीसमेत गर्नुभएको छ ।

५ सय १ सदस्यीय युथ फोर्सको प्रमुखको जिम्मेवारी क्षितिज थेवेलाई दिइएको छ भने उपप्रमुखमा पुष्प श्रेष्ठलाई राखिएको छ ।

Tags :

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

जन्मजात आरक्षण आवश्यकता हो कि अधिकार ?
नेवार वस्ती जोगाउन फास्ट ट्र्याक खारेज ?
सिन्धुपाल्चोकको सौन्दर्यमा प्रकृतिको शत्रुता
मन्त्रीलाई स्वागत गर्दैमा रोकियो श्रीमानहरुको सरुवा
 झम्सीखेल, ठाडोढुंगा, सानेपा, ललितपुर
+977 15541552 (Jana Aastha Weekly)
+977 15522551 (janaaastha.com)
[email protected]
POST BOX NUMBER: 6630
सूचना विभाग दर्ता नं. ८१४/२०७४/७५
आस्था प्रकाशन प्रालिको निम्ति
  अध्यक्ष : किशोर श्रेष्ठ
  सम्पादक : राजेन्द्र प्रसाद रिमाल
  प्रबन्ध सम्पादक : राजेन्द्र स्थापित
  कानूनी सल्लाहकार : बोर्णबहादुर कार्की
महत्वपूर्ण लिङ्कहरू
  • गृह पृष्ठ
  • हाम्रो बारेमा
  • युनिकोड
  • विज्ञापन
  • ई-पेपर
  • सम्पर्क
Add