के–के मात्रै गर्दैनन् « Jana Aastha News Online
Logo
१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार
|  Fri Sep 30 2022
Logo
१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार
|  Fri Sep 30 2022

के–के मात्रै गर्दैनन्

प्रकाशित मिति :  ११ कार्तिक २०७३, बिहीबार ०८:२९


श्री कालीप्रसाद गण (इञ्जिनियरिङ) का सेनानी सञ्जिव सिलवाल र मानार्थ लप्टन भूपाल बुढाथोकीले सुवेदार शंकरराज सेढाइँलाई पटक–पटक त्रिभुवन विमानस्थल भन्सार कार्यालयमा पोेष्टपति खटाएर भूकम्पपछि पीडित जनतालाई आएको दर्जनौं पाल (टेण्ट), व्यापारीको मोबाइल र अन्य सामग्रीको तस्करी ठूलो मात्रामा गरेको गणका धेरैजसो व्यक्तिलाई थाहा छ । भन्सार सुरक्षामा भएका एक जवानमार्फत पाल तस्करी गरी बाहिर पठाउन लाग्दा सेढाइँ रंगेहात पक्राउ पर्दा पनि सिलवालले माथिल्लो फर्मेसनमा रिपोर्ट गरेनन् । शंकरलाई युनिटअन्तर्गत भित्री पोष्टहरुमा लुकाई एप्रोच पोष्ट र अन्य ठाउँमा खटाएर मानार्थ लप्टन पद दिन जोडदार सिफारिस गरेका छन् । माथिल्लो निकायबाट छानबिन गरियोस् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !