प्रेसको आवरणमा लागुऔषधको धन्दा,पत्रकार महासँघ र प्रेस काउन्सिल तात्नुपर्यो « janaaastha.com
५ असार २०७८, शनिबार

प्रेसको आवरणमा लागुऔषधको धन्दा,पत्रकार महासँघ र प्रेस काउन्सिल तात्नुपर्योराज्यले चौथो अङ्ग मानेर प्रेसलाई आवतजावत,बिभिन्न निषेधित ठाउँमा प्रवेश,सूचनामा पहुँचलगायत जे जति सहुलियत दिएको छ,त्यही अनुपातमा आफ्नो पेशागत धर्म निर्वाह गर्न यो समुदाय चुकेको पनि पाइन्छ ।

यसैको नमूना हो “प्रेस” लेखेको ज्याकेट लगाएका कञ्चनपुरका २५ वर्षीय नरेशप्रसाद जोशीको लागुऔषध सहित गिरफ्तारी ।

पत्रकारिताको आडमा हुने यस्तै कमजोरीको फाइदा उठाएर कहिलेकाही सरकार नियन्त्रणकारी कानून बनाउनतर्फ उध्यत हुने गरेको तीतो अनुभव छ । पत्रकार महासंघको नयाँ नेतृत्व र प्रेस काउन्सिलले पेशागत शुध्दताको निम्ति प्रभावकारी निर्देशन जारी गर्न यो महामारीको बेला ढिलाइ भैसकेको बताइन्छ ।

Tags :

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

“जीरो ईरोर (डिफेक्ट्) सिण्ड्रोम” बाट ग्रसित नेपाली सेना
अन्तरिक्षबाट यस्तो देखियो नेपाल र हिमालय क्षेत्र (फाेटाे फिचर)
दलाए दलाए, अन्तिममा ढलाए
अष्ट्रेलियाको भन्दै सुर्खेतको बाँड्दै
Add

Scroll Up