उपत्यकाको होली रौनक (तस्बिरमा) « janaaastha.com
२ जेष्ठ २०७८, आईतवार

उपत्यकाको होली रौनक (तस्बिरमा)कोरोना महामारीका कारण विगतका वर्षको तुलनामा यसपटक उपत्यकामा फागुपर्व (होली) को खासै रौनक देखिएन । केही दिनयता बढेको कोरोना संक्रमणका कारण सरकारले घर बाहिर निस्केर होली नखेल्न सर्वसाधारणलाई आग्रह गरेको थियो । होलीलाई घरपरिवारमा सीमित राख्न आग्रह गर्दै भिडभाड गरे कारबाही गर्नेसम्मको सरकारले चेतावनी दिएको थियो ।

तर, सरकारको आग्रह र चेतावनीले होलीप्रेमी युवायुवतीहरूलाई रोक्न सकेन । त्यसैले उपत्यकाका वसन्तपुर, पाटनढोका, दरबार स्क्वायरलगायतका ठाउँमा होलीको रौनक देखियो । केही ठाउँमा रंग दलेर खुशी मनाउँदै हिँडेकाहरूलाई प्रहरीले रोकेको थियो भने कतिपयले प्रहरीको आँखा छलेर खुशी साटेका थिए ।

हेर्नुस् उपत्यकामा देखिएको होलीको रौनक :


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

कोरोनाका कारण वरिष्ठ चिकित्सक आचार्यको निधन
राजदूत नियुक्ति :थोरै भित्र,धेरै बाहिर,शर्मिलाको दिल्ली जाने सुर
चलचित्र कलाकारहरुलाई पनि कोरोना संक्रमण
चुरे जंगलका निल गाई राजविराज सहरमा