आक्रमणमा अरु नै संलग्नताको आरोप « Jana Aastha News Online
Logo
१० माघ २०७८, सोमबार
|  Mon Jan 24 2022
Logo
१० माघ २०७८, सोमबार
|  Mon Jan 24 2022

आक्रमणमा अरु नै संलग्नताको आरोप

प्रकाशित मिति :  १३ पुष २०७७, सोमबार १४:३०


नेकपा विप्लवले गत वर्ष फागुन १६ गते काठमाडौंको मण्डिखाटारस्थित एउटा घरमा भएको आक्रमणमा आफ्ना कार्यकर्ताको संलग्नता नरहेको पुष्टि भएकोले प्रायोजित आक्रमणमा आफ्नो पार्टीलाई मुछिएको भन्दै चित्त दुखाएको छ ।

बूढानीलकण्ठ नगरपालिका-९ स्थित मनोहरराज घिमिरेको घरमा भएको आक्रमणमा संसदवादी नेकपाको युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका गोर्खा संयोजक अशोक शर्मा भट्ट र राजपामा आवध्द गुल्मेली गणेश कुँवरहरु संलग्न भएको पार्टी अनुसन्धानबाट खुलेको पनि समूहले बताएको छ ।

सेक्रेटरी पवनको नाममा हिजो जारी विज्ञप्तिमा अपराधिक कार्यमा समेत संलग्न हुँदै आएका केही व्यवसायीको पनि उक्त घटनामा संलग्नता रहेको आरोप लगाउँदै भनिएको छ, ‘आर्थिक लाभ उठाउने र आफूहरूलाई बदनाम गराउने उद्देश्यले काठमाडौंमा भइरहेका निकृष्ट अपराधिक घटनाका सूचनाहरू पार्टीमा आइरहेका छन् ।’


प्रतिक्रिया दिनुहोस !