नबिलले दियो प्रविधीसँगै कोरोना र दशैंको सन्देश ! « janaaasthanews
१३ कार्तिक २०७७, बिहीबार

नबिलले दियो प्रविधीसँगै कोरोना र दशैंको सन्देश !कोरोना महामारी बढेसँगै नबिल बैंकले घटस्थापनाको दिन पर्वसँगै देखिएको महामारी रोकथाम, नयाँ प्रविधिको प्रयोग र सकारात्मक सोचसम्बन्धी नयाँ सन्देशमूलक भिडियो सार्वजनिक गरेको छ । भिडियोमा आवश्यक सावधानी र सतर्कता अपनाउँदा कोरोनालाई जित्न सकिने रमाइलो पक्ष सहितको सामाजिक सन्देशलाई सटिक ढङ्गले देखाइएको छ । त्यसैगरी परिवारका थप सदस्यलाई सङ्क्रमण हुनबाट बचाउन बैंकको डेबिट कार्डको प्रयोग गरी घरमै बसेर अनलाइन किनमेल गर्न सकिने सन्देश दिइएको छ ।

 

परिवारमा कसैलाई कोरोना सङ्क्रमण भइहालेमा पनि सकारात्मक सोच र सावधानी अपनाउन जोड दिइएको छ । साथै, चाडबाडको मुखमा घर र परिवार भित्रको नरमाइलो क्षणलाई डेबिट कार्डको प्रयोगले खुशी ल्याउन सकिनेतर्फ पछिल्लो भिडियोले सबैलाई राम्रो सन्देश दिएको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

राष्ट्र बैंकको भनाई र गराईमा फरक किन ?
‘छ्याकन’ को लोभमा वाणिज्य बैंकको लीड
तरकारी र फलफूल व्यापारी सोत्तर
खाने दाउ, जसरी पनि जुँगामा ताउ