दशबाट कति कोसेली देलान् ? - Jana Aastha News Online Jana Aastha News Online
१७ श्रावण २०७८, आईतवार

दशबाट कति कोसेली देलान् ?गुणस्तरहीन र महँगो मूल्यका स्वास्थ्य सामग्री खरिद गरेको ओम्नी काण्डले सरकारलाई हदैसम्म बदनाम गराएको घटना पुरानो भइसकेको छैन । फेरि त्यस्तै काण्ड बल्झाउने गरी स्वास्थ्य सेवा विभागबाट महँगोमा स्वास्थ्य सामग्री खरिद गर्न चलखेल भएको छ । १० करोड बराबरका भेन्टिलेटर र मनिटर खरिद गर्न लागिएको हो ।

उनीहरूले फिलिप्स कम्पनीको क्याटलगलाई हुबहु टेण्डरको विवरणमा समावेश गरेर खरिद सामग्रीको स्पेसिफिकेसन तयार गरेका छन् । जसले गर्दा अन्य कम्पनीले प्रतिस्पर्धाबाट सोझै बाहिरिनुपरेको छ । यसबाट डिजी दीपेन्द्ररमण सिंह र खरिद शाखाका रमेश खरेलले राम्रै कोसेली पाउनेछन् ।

क्याटलग हुबहु समावेश गरेर भेन्टिलेटर र मनिटर खरिद गर्न लागेको सूचना स्वास्थ्यमन्त्री भानुभक्त ढकालले पनि पाइसकेका छन् । तर, हालसम्म उक्त प्रक्रिया रद्द नभएकाले कमिसनको चलखेल त्यहाँ जिन्दावाद हुने देखिएको छ । यद्यपि, यसबारे डिजी दीपेन्द्ररमण सिंहले चाहिँ आफू यसबारे अनभिज्ञ रहेको बताएर पानीमाथिको ओभानो हुन खोजेका छन् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बहिनीले किन त्यसरी बाटो बिराइन् ?
प्रचण्डलाई घाइते योध्दाको खुला पत्र
आइजी सा”ब पैसा उठाउन मान्छे खटाएको हो र !
राष्ट्रको सिपाहीलाई खरिदारको जति पनि भाउ नदिने सेनापतिज्यू ?
 झम्सीखेल, ठाडोढुंगा, सानेपा, ललितपुर
+977 15541552 (Jana Aastha Weekly)
+977 15522551 (janaaastha.com)
[email protected]
POST BOX NUMBER: 6630
सूचना विभाग दर्ता नं. ८१४/२०७४/७५
आस्था प्रकाशन प्रालिको निम्ति
  अध्यक्ष : किशोर श्रेष्ठ
  सम्पादक : राजेन्द्र प्रसाद रिमाल
  प्रबन्ध सम्पादक : राजेन्द्र स्थापित
  कानूनी सल्लाहकार : बोर्णबहादुर कार्की
महत्वपूर्ण लिङ्कहरू
  • गृह पृष्ठ
  • हाम्रो बारेमा
  • युनिकोड
  • विज्ञापन
  • ई-पेपर
  • सम्पर्क
Add