सुनकाण्डमा बाँडिचुँडी पन्ध्र लाख « janaaasthanews
३० श्रावण २०७७, शुक्रबार

सुनकाण्डमा बाँडिचुँडी पन्ध्र लाख१५ केजी सुन प्रकरणमा प्रहरी अधिकृतहरुवीच १५ लाखसम्म लेनदेनको कुरा मिलेको अनुसन्धान क्रममा खुलेको छ भने फितलो कमाण्ड कन्ट्रोलका कारण दरबारमार्ग प्रहरी बृत्तबाट हटाइएका डिएसपी रञ्जन दाहालको ठाउँ अर्का डिएसपी राजेन्द्र पौडेल हाजिर भएका छन् । मंगलबार कमलादीस्थित नबिल बैंक अगाडि तस्करीको सुनसहित सवार स्कोरपियो जिपमा कारोबारीहरु फरार भएका थिए । डिएसपी दाहालले त्यस्तो स्थितिमा आन्तरिक समन्वय गर्न नसक्दा सिंगो प्रहरी संगठनको छविमा प्रश्न उब्जाइएको थियो ।

उनलाई बिहीबार अपराह्न दरबारमार्गबाट प्रहरी प्रतिष्ठानमा काज सरुवा गरिएको छ । त्यहाँ हाजिर भएका डिएसपी पौडेल स्याङ्जाका बासिन्दा हुन् । निजामती सेवा परिवर्तन गरी उनी २०६२ सालमा प्रहरी इन्स्पेक्टर भर्ना भएका थिए । निजामती सेवाअन्तर्गत गृह मन्त्रालयमा शाखा अधिकृत थिए । उनी केही जिल्लामा सहायक सिडिओका रूपमा जिम्मेवारी सम्हालिसकेका अधिकृत हुन् ।

मंगलबार दरबारमार्ग प्रहरीको लापरबाहीले उम्किएका सुन तस्करीमा संलग्न तीन जना भारतीयलाई बुधबार राति अपराध महाशाखाको टोलीले पूर्वी नवलपरासीको दुम्कीबासबाट समातेर काठमाण्डौ ल्याइसकेको छ । उनीहरूको मुद्दासम्बन्धी कागजात दरबारमार्ग प्रहरीले टेकुस्थित प्रहरी परिसरलाई बुझाएको छ । अब यो मुद्दामाथि प्रहरी परिसरले थप अनुसन्धान गर्ने प्रहरीस्रोतले जनाएको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सामुहिक संघर्ष, एकल सम्झौता
वामदेवको अबको बाटो
 नीतिगत विचलनको ‘श्रीगणेश’
बैंकमा कोरोना आतंक