एमसिसी पारित गरिछाड्ने तयारी « Jana Aastha News Online
Logo
२१ मंसिर २०७८, मंगलवार
|  Tue Dec 7 2021

एमसिसी पारित गरिछाड्ने तयारी

प्रकाशित मिति :  ४ असार २०७७, बिहीबार १२:१४


एमसिसीमै केन्द्रित रहेर हिजो राती नेकपाका अध्यक्षद्वयवीच बालुवाटारमा चर्काचर्की परेको र हाललाई १० गतेको निम्ति स्थायी समिति बैठक बस्ने मिति तय गरिएको छ ।

सरकार सँसदको यही अधिवेशनबाट अमेरिकी सहायता परियोजना (MCC) पारित गराउने निश्कर्षमा पुगेको छ । यसैको तयारीस्वरुप यससम्बन्धी अन्तिम मस्यौदामा हस्ताक्षर गर्ने नेपाली कङ्ग्रेससङ्ग सहमति जुटेको र आज यसबारे उक्त सम्झौताका हस्ताक्षरकर्ता तत्कालीन अर्थमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीले सदनलाई आफ्ना कुरा राख्ने कार्यक्रम बनेको छ ।

एमसिसीमै केन्द्रित रहेर हिजो राती नेकपाका अध्यक्षद्वयवीच बालुवाटारमा चर्काचर्की परेको र हाललाई १० गतेको निम्ति स्थायी समिति बैठक बस्ने मिति तय गरिएको छ ।

प्रधानमन्त्रीद्वारा सँसदमा दर्ता भई उसैकोमा बिचाराधीन यो प्रकरण पार्टीको हस्तक्षेपबिना सँसदबाट टुङ्गो लाग्न दिइनुपर्ने र यसनिम्ति अध्यक्ष प्रचण्डले सभामुख अग्नि साप्कोटालाई अवरोध पुर्याइन नहुने राय ब्यक्त भएको श्रोत बताउँछ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !