पार्कमा कारभित्र अश्लिल हर्कत गर्दागर्दै नेपाली युवक अष्ट्रेलियामा पक्राउ « Jana Aastha News Online
Logo
१५ आश्विन २०७९, शनिबार
|  Sat Oct 1 2022
Logo
१५ आश्विन २०७९, शनिबार
|  Sat Oct 1 2022

पार्कमा कारभित्र अश्लिल हर्कत गर्दागर्दै नेपाली युवक अष्ट्रेलियामा पक्राउ

प्रकाशित मिति :  १७ श्रावण २०७९, मंगलवार १२:००


अष्ट्रेलियाको तास्मानियामा कारभित्र हस्तमैथुन गर्दागर्दै एक जना नेपाली युवक कानुनी लफडामा परेका छन् । उनलाई सार्वजनिक स्थलमा हस्तमैथुन गरेवापत कारवाही अघि बढाइएको छ ।

सार्वजिनकस्थलमा यौनजन्य क्रियाकलापलाई त्यहाँ गैरकानुनी मानिन्छ । आफ्नै कारभित्र बसेर आफ्नै यौनाङ्ग चलाउने २६ वर्षे नेपाली अहिले प्रहरी हिरासतमा छन् । सम्भवतः न्यून आम्दानी भएको र आफ्नी नेपाली वा विदेशी पार्टनर नभएको कारण उनले खर्च जोगाउने र मन भुलाउने काम गर्न खोज्दा यो लफडामा परेको अनुमान गर्नेहरु धेरै छन् ।

उनी सन् २०१५ मा अष्ट्रेलिया पुगेको र पटक पटक यस्तो हर्कत देखाएको भन्दै यसअघि पनि देश निकालाको पहल गरिएको थियो । तर कानुनी उपचारपछि त्यहीँ बस्न सफल भएको प्रहरीको भनाइ छ । उनी अष्ट्रेलियाका यौन अपराधीको सूचीमा परिसकेको पनि जानकारी दिइएको छ ।

उनका कानुन व्यवसायी र मनोचिकित्सकहरुले भने त्यहाँको तास्मानिया कम्युनिटी करेक्सनले लगाएको आरोप असत्य भएको बताएका छन् । “नेपाली युवकलाई अपराधीको श्रेणीमा राखिनु मानवीय दृष्टिकोणले अपमानजनक कार्य हो । अरुलाई असर नपर्ने गरी प्राकृतिक रुपमा यौन चाहना मेटाउनु मानिसको स्वाभाविक अधिकार रहेको” उनका वकिलको भनाइ छ ।

ती युवक उक्त घटना भएको बेला होबार्टमा खाना डेलिभरी गर्ने ड्राइभर थिए । उक्त दिन पनि बिहान सबेरै आफ्नो काम सकाएर गाडी लिई रोशनी पार्क पुगेका थिए । कोही पनि नजिक नभएको अनुमान लगाउँदै कारभित्र गरेको हस्तमैथुन अहिले उनको निम्ति घाँडो भएको हो ।

नजिकैका मानिसले कारभित्र नेपाली युवकले हस्तमैथुन गरेको अनुमानमा सम्बन्धित अधिकारी तथा प्रहरीलाई खबर गरिदिएका थिए । प्रहरी र सरकारी अधिकारीहरु त्यहाँ पुग्दा उनी आनन्द मानेर आफ्नो काम गरिरहेका थिए । बाहिरका मानिसले केहीबेर गाडीको ढोका ढक्ढकाउँदा पनि उनी चुपचाप बसेको बताइन्छ ।

अहिले अदालतमा पुगेको उक्त घटनामा अब नेपाली युवकलाई यौन अपराधीमा दर्ज गरिन्छ वा गरिँदैन त्यो भने हेर्न बाँकी छ । अदालतले मनोविज्ञान चिकित्सकहरुको विस्तृत रिपोर्टको आधारमा आदेश दिने सम्भावना बढेको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !