महान्यायाधिवक्तामाथि जेलमा रहेका एमाले पूर्वसांसदलाई छुटाउन खोजेको आरोप « Jana Aastha News Online
Logo
२ भाद्र २०७९, बिहीबार
|  Thu Aug 18 2022
Logo
२ भाद्र २०७९, बिहीबार
|  Thu Aug 18 2022

महान्यायाधिवक्तामाथि जेलमा रहेका एमाले पूर्वसांसदलाई छुटाउन खोजेको आरोप

प्रकाशित मिति :  १२ असार २०७९, आईतवार १५:४०


महान्यायाधिवक्ता खम्बबहादुर खातीमाथि संगठित ठगीको आरोपमा जेल परेका अभियुक्त इच्छाराज तामाङलाई छुटाउन खोजेको आरोप लागेको छ । एमाले पूर्वसांसदसमेत रहेका तामाङ्गलाई रिहाइ गराउन महान्यायाधिवक्ता लागि परेको एमालेकै एक सांसदले आरोप लगाएका हुन् ।

आजको प्रतिनिधिसभा बैठकमा बोल्दै सांसद गङ्गा चौधरीले ठगी आरोपका अभियुक्तलाई छुटाउन खोजेको दाबी गर्दै महान्यायाधिवक्ता खातीको राजीनामाको मागसमेत गरेकी थिइन् ।

केहीदिन अघिमात्रै तामाङ्गलाई छुटाउन ‘एमाले वकिल’ रुद्रप्रसाद पोखरेलले काठमाडौँ जिल्ला अदालतका न्यायाधीश राजकुमार कोइरालालाई मोटो रकम अफर गरेको अडियो सार्वजनिक भएको थियो । एमाले कानुन विभागका सदस्यसमेत रहेका पोखरेल घुस काण्डमा मुछिएपछि एमालेमाथि समेत नैतिक प्रश्न उठेका बेला सांसद चौधरीको यस्तो भनाइ आएको हो ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !